Al twintig jaar slaan De Veerman en Destelheide de handen in elkaar voor de Zomeracademie: een artistieke werkweek voor iedereen vanaf 18 jaar die intensief wil onderzoeken, experimenteren en creƫren.
De Zomeracademie biedt creatieve makers een week lang een kader aan waarbinnen zij zich onder begeleiding van een uitvoerend kunstenaar kunnen onderdompelen in een kunstdiscipline.
Kom in dit praktijkfilmpje alles te weten over de gedeelde visie van De Veerman en Destelheide over De Zomeracademie.
Meer inspiratie?
Cultuur voor de allerjongsten
Wil je werken rond cultuur voor kinderen van 0 tot 4 jaar? In de toolkit vind je inzichten uit visieteksten en onderzoek, maar ook tal van praktijkvoorbeelden uit kinderdagverblijven, bibliotheken, musea en podiumhuizen.
Boekstart wordt 20 jaar!
Voorlezen en talig in interactie gaan met de allerjongsten heeft bewezen voordelen. Daarom brengt Boekstart boeken in de huiskamers van gezinnen met kinderen tussen 0 en 2,5 jaar. Al 20 jaar. Feest dus!
Werken met de allerjongsten: wie helpt je op weg?
Tal van cultuurorganisaties, gezelschappen en kunstenaars hebben expertise in het werken met jonge kinderen (0 tot 4 jaar). Bekijk hier met wie je kan samenwerken.