Onze organisatie bestaat uit een 60-tal werknemers die op hun beurt samenwerken met verschillende partners.

Directie

Bart Temmerman
Algemeen directeur
bart@publiq.be
Davy De Laeter
Zakelijk Directeur
davy@publiq.be
Ellen Van den Berghe
Directeur operationele diensten
ellen@publiq.be
Katelijne Morreel
Directeur Publieksontwikkeling
katelijne@publiq.be
02/551 18 72

Managementondersteuning

Titania Van de Velde
Directieassistente
titania@publiq.be
02/551 18 84
Joyce Virginio
Administratief Medewerker
joyce@publiq.be
Maja Dehouck
Medewerker Interne & Externe Communicatie
maja@publiq.be
Roland Wittebols
Onthaalmedewerker
roland@publiq.be
02/204 00 91

Publiekskanalen

Sofie Willems
Manager Publiekskanalen
sofie@publiq.be
Sarah Vanthienen
Marketing Manager museumPASSmusées (met verlof)
sarah@publiq.be
Frederik Welslau
Marketing Manager museumPASSmusées
frederik.welslau@publiq.be
Evelyne Coussens
Redacteur UiTinVlaanderen
evelyne@publiq.be
02/551 07 38
Lene Ector
Digital Marketeer
lene@publiq.be
02/551 18 63
Joke Van Ransbeeck
Digital Marketeer BILL
joke@publiq.be
02/204 00 95
Brecht Vissers
Redactiecoördinator BILL
brecht@publiq.be
Yannick Vertommen
Online marketeer/redacteur BILL
yannick@publiq.be
Liena Lauriks
Redacteur UiTmetVlieg
liena@publiq.be
Joke Van der Maelen
Content Marketeer
joke.vandermaelen@publiq.be
Veerle Willems
Video Producer
veerle@publiq.be

Partnernetwerk

Wim D'haeyer
Manager partnernetwerk
wim@publiq.be
02/551 18 88
Toon Beullens
Partnermedewerker UiTnetwerk
toon@publiq.be
02/551 18 71
Annelies Mollet
Partnermedewerker UiTnetwerk
annelies@publiq.be
02/551 18 66
Ruben Schietse
Partnermedewerker UiTPAS
ruben@publiq.be
02/551 18 74
Ellen Depoorter
Projectmedewerker Bovenlokale UiTPAS
ellen.depoorter@publiq.be
02/551 1871
Delfien Delputte
Partnermedewerker UiTnetwerk
delfien@publiq.be
02/551 1871
Renate Neven
Partnermedewerker UiTnetwerk
renate@publiq.be
02/551 0744

Operations

Lies Lamoen
Team lead Operations
lies@publiq.be
Kristof Willaert
DevOps engineer
kristof@publiq.be
Wouter Simons
Systeembeheerder
wouter@publiq.be
02/551 07 43
Karen Schilders
Verantwoordelijke productcommunicatie
karen@publiq.be
02/551 07 48
Jonas Verhaeghe
Product support & development
jonas@publiq.be
02/551 07 45
Willem Dauwen
Product support
willem@publiq.be
02/551 07 46
Manon Chéniot
Helpdeskmedewerker
manon@publiq.be
Tessa De Pauw
Helpdeskmedewerker
tessa@publiq.be
Laurens Elsemans
Helpdeskmedewerker
laurens@publiq.be

Platformen & producten

Sven Houtmeyers
Technical lead
sven@publiq.be
Karel De Rudder
Product manager UiTPAS
karel@publiq.be
02/551 07 31
Hans Henderickx
Product owner UiTPAS
hans@publiq.be
Reinout Bossuyt
Product manager UiTdatabank
reinout@publiq.be
Stan Vertessen
Product owner UiTdatabank
stan@publiq.be
Fien Van Houtven
Productdocumentator & grafisch ontwerper
fien@publiq.be
Geert Van Steyvoort
Product Owner Cultuurkuur
geert.van.steyvoort@publiq.be
Patrick Van Herck
Project Manager
patrick@publiq.be
Corneel Wille
Product Owner UiTdatabank
corneel@publiq.be
0472/92 09 74
Bram Pauwelyn
Developer
bram@publiq.be

Gegevensverzameling en -verwerking

Carlo Dieltjens
Manager gegevensverzameling- en verwerking
carlo@publiq.be
02/551 07 47
Chris Jacobs
Contentbeheerder
chris@publiq.be
02/551 18 60
Julian Cox
Medewerker gegevenstransformatie
julian@publiq.be
Nick Berkvens
Data Scientist
nick@publiq.be
Eliene Rijcken
Contentbeheerder
content.cultuurkuur@publiq.be

Strategische partnerships

Julie Meiresonne
Manager strategische partnerships & co-producties
julie@publiq.be
02/551 07 34
Peter Ploegaerts
Business & media manager
peter@publiq.be
02/551 18 93
Barbara Lefebure
Projectmedewerker museumPASSmusées
barbara@publiq.be
02/551 18 75
Kathleen Van den Eynde
Projectmanager Cultuurkuur
kathleen@publiq.be
Jeroen Verraest
Projectmedewerker partnerships
jeroen@publiq.be
02/551 07 41

Publieksontwikkeling

Ankelien Kindekens
Verantwoordelijke kenniswerking (met verlof)
ankelien@publiq.be
Frederik Bastiaensen
Medewerker Kenniswerking
frederik@publiq.be
Elien Vanlaer
Verantwoordelijke campagnes & projecten
elien@publiq.be
02/551 18 76
Laura Delauré
Medewerker publieksontwikkeling
laura@publiq.be
02/551 07 32
Liesel Verdonck
Medewerker publieksontwikkeling
liesel@publiq.be
02/551 07 30
Nienke Robbrecht
Communicatie- & projectmedewerker
nienke@publiq.be
02/551 18 81
Jasmien Nuyts
Projectmedewerker Lerend Netwerk Cultuureducatie
jasmien@publiq.be
Liesbeth De Clercq
Medewerker Campagnes en Projecten BILL
liesbeth@publiq.be
Barbara Struys
Coördinator Lerend Netwerk Cultuureducatie
barbara.struys@publiq.be

Financiën & administratie

Caroline Rombaut
Manager financiën & administratie
caroline@publiq.be
02/551 18 86
Farzia Houseinova
Boekhouder
farzia@publiq.be
02/551 18 86
Harmony Deknudt
Administratief assistente
harmony@publiq.be
02/204 0092
Geert Vandendriessche
Personeelsadministratie
geert.vandendriessche@publiq.be
Klaas Van Hove
Boekhouder museumPASSmusées
klaas@publiq.be