Onze organisatie bestaat uit een 50-tal werknemers die op hun beurt samenwerken met verschillende partners.

Management

Bart Temmerman
Algemeen directeur
bart@publiq.be
Ellen Van den Berghe
Directeur operationele diensten
ellen@publiq.be
Ilse Delmeire
Directeur publieksontwikkeling
ilse@publiq.be
Davy De Laeter
Zakelijk manager & beleidsondersteuning
davy@publiq.be
Titania Van de Velde
Directie assistente
titania@publiq.be
02/551 18 84
Deborah Ekarre
Management support
deborah@publiq.be
02/551 18 70
Roland Wittebols
Onthaalmedewerker
roland@publiq.be
02/204 00 91
Katelijne Morreel
Directeur Publieksontwikkeling a.i.
katelijne@publiq.be
02/551 18 72

Publiekskanalen

Sarah Vanthienen
Manager publiekskanalen
sarah@publiq.be
Evelyne Coussens
Redacteur
evelyne@publiq.be
02/551 07 38
Vera Carlier
Redacteur
vera@publiq.be
02/551 18 87
Pieter Claes
Redactiecoördinator BILL
pieter@publiq.be
02/204 00 94
Lene Ector
Redacteur en communicatiemedewerker
lene@publiq.be
02/551 18 63
Joke Van Ransbeeck
Digitale marketeer
joke@publiq.be
02/204 00 95
Brecht Vissers
Redactiecoördinator BILL
brecht@publiq.be

Partnernetwerk

Wim D'haeyer
Manager partnernetwerk
wim@publiq.be
02/551 18 88
Toon Beullens
Partnermedewerker UiTnetwerk
toon@publiq.be
02/551 18 71
Sam Rasschaert
Partnermedewerker UiTnetwerk
sam@publiq.be
02/551 07 44
Annelies Mollet
Partnermedewerker UiTnetwerk
annelies@publiq.be
02/551 18 66
Karel De Rudder
Partnermedewerker UiTPAS
karel@publiq.be
02/551 18 74
Ruben Schietse
Partnermedewerker UiTPAS
ruben@publiq.be
02/551 18 74

Operations

Luk Dens
Operations coördinator
luk.dens@publiq.be
Kristof Willaert
DevOps engineer
kristof@publiq.be
Wouter Simons
Systeembeheerder
wouter@publiq.be
02/551 07 43
Karen Schilders
Verantwoordelijke productcommunicatie
karen@publiq.be
02/551 07 48
Liesel Verdonck
Medewerker 1st line product support
liesel@publiq.be
02/551 07 30
Jonas Verhaeghe
Product support & development
jonas@publiq.be
02/551 07 45
Willem Dauwen
Product support
willem@publiq.be
02/551 07 46
Lies Lamoen
Team lead Operations
lies@publiq.be
Louisa De Vos
Helpdesk medewerker
louisa@publiq.be
Emmanuel De Smackers
Helpdesk medewerker
emmanuel@publiq.be
Samia Kholti
Helpdesk medewerker
samia@publiq.be

Platformen & producten

Sven Houtmeyers
Technical lead
sven@publiq.be
Tim Guily
Product manager UiTPAS
tim@publiq.be
02/551 07 31
Hans Henderickx
Product owner UiTPAS
hans@publiq.be
Stijn Swaanen
Developer
stijn@publiq.be
Reinout Bossuyt
Product manager UiTdatabank
reinout@publiq.be
Stan Vertessen
Product owner UiTdatabank
stan@publiq.be
David De Reuck
Product owner Cultuurkuur
david@publiq.be

Gegevensverzameling en -verwerking

Carlo Dieltjens
Manager gegevensverzameling- en verwerking
carlo@publiq.be
02/551 07 47
Chris Jacobs
Contentbeheerder
chris@publiq.be
02/551 18 60
Julian Cox
Medewerker gegevenstransformatie
julian@publiq.be
Florence Vandeputte
Medewerker gegevensverzameling
florence@publiq.be

Strategische partnerships

Julie Meiresonne
Manager strategische partnerships & co-producties
julie@publiq.be
02/551 07 34
Peter Ploegaerts
Business & media manager
peter@publiq.be
02/551 18 93
Corneel Wille
Partnermedewerker sectorpartnerships
corneel@publiq.be
02/551 07 41
Barbara Lefebure
Projectmedewerker museumPASSmusées
barbara@publiq.be
02/551 18 75
Kathleen Vandeneynde
Projectmedewerker Cultuurkuur
kathleen@publiq.be

Strategische ontwikkeling

Katelijne Morreel
Directeur Publieksontwikkeling a.i.
katelijne@publiq.be
02/551 18 72

Publieksontwikkeling

Ankelien Kindekens
Verantwoordelijke kenniswerking
ankelien@publiq.be
02/204 00 93
Elien Vanlaer
Verantwoordelijke campagnes & projecten
elien@publiq.be
02/551 18 76
Laura Delauré
Medewerker publieksontwikkeling
laura@publiq.be
02/551 07 32
Renate Neven
Medewerker campagnes & projecten BILL
renate@publiq.be
02/204 00 93
Nienke Robbrecht
Communicatie- & projectmedewerker
nienke@publiq.be

Financiën & administratie

Caroline Rombaut
Manager financiën & administratie
caroline@publiq.be
02/551 18 86
Farzia Houseinova
Boekhouder
farzia@publiq.be
02/551 18 86
Harmony Deknudt
Administratief assistente
harmony@publiq.be
02/204 0092