Onze organisatie bestaat uit een 60-tal werknemers die op hun beurt samenwerken met verschillende partners.

Directie

Bart Temmerman

bart@publiq.be
Davy De Laeter

davy@publiq.be
Ellen Van den Berghe

ellen@publiq.be
Katelijne Morreel

katelijne@publiq.be

Managementondersteuning

Titania Van de Velde

titania@publiq.be
Joyce Virginio

joyce@publiq.be
Maja Dehouck

maja@publiq.be
Roland Wittebols

roland@publiq.be

Publiekskanalen

Sofie Willems

sofie@publiq.be
Sarah Vanthienen

sarah@publiq.be
Frederik Welslau

frederik.welslau@publiq.be
Evelyne Coussens

evelyne@publiq.be
Lene Ector

lene@publiq.be
Joke Van Ransbeeck

joke@publiq.be
Brecht Vissers

brecht@publiq.be
Yannick Vertommen

yannick@publiq.be
Liena Lauriks

liena@publiq.be
Joke Van der Maelen

joke.vandermaelen@publiq.be
Veerle Willems

veerle@publiq.be

Partnernetwerk

Wim D'haeyer

wim@publiq.be
Toon Beullens

toon@publiq.be
Sam Rasschaert

sam@publiq.be
Annelies Mollet

annelies@publiq.be
Ruben Schietse

ruben@publiq.be

Operations

Lies Lamoen

lies@publiq.be
Luk Dens

luk@publiq.be
Kristof Willaert

kristof@publiq.be
Wouter Simons

wouter@publiq.be
Karen Schilders

karen@publiq.be
Liesel Verdonck

liesel@publiq.be
Jonas Verhaeghe

jonas@publiq.be
Willem Dauwen

willem@publiq.be
Samia Kholti

samia@publiq.be
Manon Chéniot

manon@publiq.be

Platformen & producten

Sven Houtmeyers

sven@publiq.be
Karel De Rudder

karel@publiq.be
Hans Henderickx

hans@publiq.be
Stijn Swaanen

stijn@publiq.be
Reinout Bossuyt

reinout@publiq.be
Stan Vertessen

stan@publiq.be
Fien Van Houtven

fien@publiq.be
Geert Van Steyvoort

geert.van.steyvoort@publiq.be
Patrick Van Herck

patrick@publiq.be
Corneel Wille

corneel@publiq.be

Gegevensverzameling en -verwerking

Carlo Dieltjens

carlo@publiq.be
Chris Jacobs

chris@publiq.be
Julian Cox

julian@publiq.be
Nick Berkvens

nick@publiq.be
Tessa De Pauw

tessa@publiq.be

Strategische partnerships

Julie Meiresonne

julie@publiq.be
Peter Ploegaerts

peter@publiq.be
Barbara Lefebure

barbara@publiq.be
Kathleen Van den Eynde

kathleen@publiq.be
Jeroen Verraest

jeroen@publiq.be

Publieksontwikkeling

Ankelien Kindekens

ankelien@publiq.be
Frederik Bastiaensen

frederik@publiq.be
Elien Vanlaer

elien@publiq.be
Laura Delauré

laura@publiq.be
Renate Neven

renate@publiq.be
Nienke Robbrecht

nienke@publiq.be

Financiën & administratie

Caroline Rombaut

caroline@publiq.be
Farzia Houseinova

farzia@publiq.be
Harmony Deknudt

harmony@publiq.be
Geert Vandendriessche

geert.vandendriessche@publiq.be