Onze organisatie telt een 50-tal medewerkers die op hun beurt samenwerken met uiteenlopende partners.

Directie

Bart Temmerman
Algemeen directeur
bart@publiq.be
02/551 18 83
Deborah Ekarre
Management support
deborah@publiq.be
02 551 18 70
Davy De Laeter
Corporate Affairs Manager
davy@publiq.be
02/551 18 81
Ilse Delmeire
Adjunct-directeur
ilse@publiq.be
02 204 00 96

UiTnetwerk

Sam Rasschaert
Partnermedewerker UiTnetwerk Vlaams-Brabant & Limburg
sam@publiq.be
02/551 07 44
Wim D'haeyer
Partnermedewerker UiTnetwerk West-Vlaanderen
wim@publiq.be
02/551 18 88
Toon Beullens
Partnermedewerker UiTnetwerk Provincie Antwerpen
toon@publiq.be
02/551 18 71
Karel De Rudder
Partnermedewerker UiTnetwerk
karel@publiq.be
02/551 18 74
Barbara Lefebure
Partnermedewerker UiTnetwerk Oost-Vlaanderen & Brussels Hoofdstedelijk Gewest
barbara@publiq.be
02/551 18 75
Erin De Wolf
Partnermedewerker kenniswerking
erin@publiq.be

Marketing & Communicatie

Peter Ploegaerts
Teamcoördinator Marketing & Communicatie
peter.ploegaerts@publiq.be
02/551 18 93
Elien Vanlaer
Project Manager Vlieg
elien@publiq.be
02/551 18 76
Vera Carlier
Redactrice en Project Manager Cultuurprijzen
vera@publiq.be
02/551 18 87
Evelyne Coussens
Redactrice
evelyne@publiq.be
02/551 07 38
Chris Jacobs
Content Manager
chris@publiq.be
02/551 18 60
Lene Ector
Redactrice en Projectmedewerker Vlieg
lene@publiq.be
02/551 18 76
Sarah Vanthienen
Conversation manager
sarah@publiq.be
02/551 18 86

Business Development

Julie Meiresonne
Business Development Manager
julie@publiq.be
02/551 07 34
Corneel Wille
Partnermedewerker sectorprojecten
corneel@publiq.be
02/551 07 41

Operations

Carlo Dieltjens
Product Manager UiTdatabank & Teamcoördinator Operations
carlo@publiq.be
02/551 07 47
Karen Schilders
First Line Product Support & Partner Community Manager
karen@publiq.be
02/551.07.30
Liesel Verdonck
First Line Product Support & medewerkster cultuurkuur.be
liesel.verdonck@publiq.be
02/551.07.30
Jonas Verhaeghe
Second Line Product Support
jonas@publiq.be
02/551 07 45
Wouter Simons
DevOps Support & Internal Sysadmin
wouter@publiq.be
02/551 07 43
Julian Cox
Data Transformation Expert
julian@publiq.be
02/551 07 42
Kristof Willaert
DevOps Engineer
kristof@publiq.be
Willem Dauwen
Product Support & Test Expert
willem@publiq.be
02/551 07 46

Product Management

Tim Guily
Product Manager UiTPAS & UiTID
tim@publiq.be
02/551 07 31
Katelijne Morreel
Product Manager UiTmetVlieg.be, UiTinVlaanderen.be & Cultuurkuur.be
katelijne@publiq.be
02/551 18 72
Carlo Dieltjens
Product Manager UiTdatabank & Teamcoördinator Operations
carlo@publiq.be
02/551 07 47

Technical Services

Sven Houtmeyers
Technical Lead
sven@publiq.be
0477/26 60 76
Stan Vertessen
Product Owner UiTdatabank
stan@publiq.be
02/551 07 39
Luk Dens
Product Owner UiTinVlaanderen.be & UiTmetVlieg.be
luk.dens@publiq.be
02/551 18 64
Hans Henderickx
Product Owner UiTPAS & UiTiD
hans@publiq.be
02/551 07 37
Stijn Swaanen
Developer
stijn@publiq.be
02/551 18 68
Reinout Bossuyt
User Interaction Expert
reinout@publiq.be

Zakelijk team

Caroline Rombaut
Manager Financiën & Personeel
caroline@publiq.be
02/551 18 86
Farzia Houseinova
Assistente Financiën
farzia@publiq.be

BILL

Pieter Claes
Redactiecoördinator
pieter.claes@publiq.be
02 204 00 95
Harmony Deknudt
Administratief medewerker
harmony@publiq.be
02 203 02 00
Ankelien Kindekens
Verantwoordelijke lerend netwerk
ankelien@publiq.be
02 204 00 94
Roland Wittebols
Logistiek medewerker
roland@publiq.be
0484 21 12 00
Joke Van Ransbeeck
Ledenwerking & marketing
joke@publiq.be
02 204 00 93
Janne Vanhemmens
Contentstrategie & sociale media
janne@publiq.be
02 204 00 92 / 0496 89 12 95
Renate Neven
Partnerships & events
renate@publiq.be
02 204 00 91
Pieter Lantsoght
Eindredactie
pieter@publiq.be
02 204 00 97